Máte dotaz? 730 157 795 (Po-Pá 8:30-16h)

Fitness set pro seniory

1ks Alavis triple blend extra silný 700 g
1ks Scitec Ginkgo Biloba 100 kapslí
1ks JML SójaMax Lecitin 100 + 4tbl zdarma
1ks Vitalmax Imunix C plus 60 kapslí
1ks JML CalMaZin 100+8tbl zdarma
Skladem
2 000 

Sestavili jsme balíček určený pro naše starší generace.

Alavis pro koně nechutná, ale zatraceně dobře pomáhá. Tolik spokojených zákazníků a tak pozitivní zpětnou vazbu máme na tento produkt, že nejeden z našich zákazníků zahodil francouzské hole.

Alavis se užívá po dobu tří měsíců každý den, poté se na měsíc užívat přestane a pak se balení doužívá.

Součástí balíčku jsou i vitamíny a minerály, které v těle chybí, aniž by jsme to tušili. Nezapomněli jsme také na srdeční činnost a podpořili tento balíček ginkgo bilobou.

Pro lepší mysl nám skvěle poslouží sója lecitin, který stačí užívat ob den jako prevence.

Važme si našich rodičů, babiček a dědečků a mysleme na jejich zdraví.

Produkty v balíčku

1ks Alavis triple blend extra silný 700 g

Alavis Triple blend extra silný 700g

Alavis je exkluzivní kloubní výživa, obsahující kombinaci látek glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu, látky MSM a kolagenů Collyss a Cartidyss. Alavis je vhodný pro regeneraci, zmírňuje bolest, zlepšuje pohyblivost.

Klíčové výhody:

 • exkluzivní kloubní výživa
 • ochrana a regenerace kloubních chrupavek a tkání
 • zmírnění bolestí pohybového aparátu
 • zlepšení pohyblivosti
 • větší fyzická výkonnost
 • zpomalení až zastavení dalšího poškozování kloubních chrupavek
 • prodloužení aktivního věku zvířete
 • zlepšení celkové zdravotní kondice

Alavis extra silný vhodný pro:

 • při chronické myalgii (bolesti svalů) a při svalových křečích
 • při degenerativních a zánětlivých postiženích pohybového aparátu, jako je zánět kloubů (arthritis), zánět kloubní hlavice (epifyzitis), zánět škáry kopytní (laminitis)
 • při onemocnění střelky kopytní
 • při bolestech bederní části páteře (lumbalgii)
 • při zánětu pohrudnice (pleuritis)
 • při prasklinách kopytního pouzdra

Hydrolyzované kolageny collyss a cartidyss

 • Collyss - kolagen typu I v nejvyšší kvalitě – se vyskytuje v silně zatěžovaných strukturách, jako jsou šlachy a vazivové chrupavky. Je odolný v tahu, a proto je velmi důležitý pro pevnost šlach a tím i pro zpevnění pohybového aparátu. Tento kolagen se dále vyskytuje v kostech a kůži. Kolagen typu I Collyss® je patentově vyráběný čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek mořských ryb.
 • Cartidyss - kolagen typu II v nejvyšší kvalitě – udržuje tvar chrupavky a brání její deformaci. Kolagen typu II je součástí hyalinní a elastické chrupavky a je odolný v tlaku. Cartidyss® je čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek rejnoků.

Upozornění: výrobek určen pro zvláštní výživu. Současná legislativní opatření EU nám neumožňují popisovat další výhody tohoto produktu.

Složení: Glukosamin sulfát, Chondroitin sulfát, MSM, značkové kolageny Collyss a Cartidyss Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát tvoří přirozenou součást kloubní chrupavky a synoviální tekutiny. Chondroitin sulfát má význačnou schopnost vázat ve tkáni vodu. Zabezpečuje tak správnou funkci chrupavky, její pevnost, pružnost a odolnost. Mechanizmus účinku obou těchto látek je společný a spočívá v chondroprotektivním (chrupavku chránícím) působení. Účinek zahrnuje regeneraci kloubních chrupavek a tkání, zlepšení pohyblivosti, a tím podstatně pozitivně ovlivňuje zdravotní kondici zvířete.

Methylsulfonylmethan - MSM – je přírodní látka obsahující organicky vázanou síru, která je zapojena do procesu tvorby kolagenu, zpevňuje vazy a šlachy, působí relaxačně a regeneračně na svaly. MSM se podílí nejen na omezení bolesti kloubů, ale díky svým antioxidačním a detoxikačním účinkům také na odbourání poškozené tkáně. K potlačení bolesti je vhodné užívat MSM i u poúrazových a pooperačních stavů, kde bylo navíc zjištěno lepší hojení ran. MSM má analgetický, protizánětlivý, vasodilatační a antiedematózní účinek. Má své uplatnění také při odstranění bolestí svalů, svalových křečí a také bolestí šlach.

Nutriční hodnoty:

  100g
Glukosamin sulfát 348 g
Chondroitin sulfát 130 g
MSM – Methylsulfonyl­methan 435 g
Collyss 3,4 g
Cartidyss 5 g
 • Pomocné látky: Jablečný pektin - 79 g
 • Z důvodu zachování kvality přípravku nejsou řidávána žádná barviva ani konzervační látky

Dávkování:

Hmotnost koně

Iniciační dávka (prvních 14 dní užívání) denně Udržovací (pokračovací) dávka denně
100 kg 4,5 g 1 odměrka 2,25 g 1/2 odměrky
500 kg 22,5 g 5 odměrek 11,25 g 2,5 odměrky

Produkt

Značka: Alavis

1ks Scitec Ginkgo Biloba 100 kapslí

Scitec Ginkgo Biloba 100 kapslí

Ginkgo dvoulaločné (Ginkgo biloba) je „živá zkamenělina“, rostoucí na naší planetě v nezměněné formě už více jak 150 milionů let. Ve východních kulturách je uctívaná díky tajemnému původu a houževnatosti, se kterou je exemplář schopný života dokonce i 2000 let. V původní čínské medicíně se po staletí využívá k posilnění cévní soustavy a ke zlepšení krevního oběhu.

Ginkgo biloba příznivě působí při rozšiřování cév, podporuje krevní oběh včetně zásobování mozku krví a účinně chrání nervové buňky před působením volných radikálů. Ginkgo biloba má pozitivní účinky při nápravě paměti, obzvlášť při zmírnění problémů s pamětí ve stáří. Produkt je vyrobený z vynikající primární suroviny rostlinného původu, s vysokým, až 24% obsahem flavonoidových glykosidů z ginkga.

Doporučené dávkování:

 • Užívejte 1x denně 1 tabletu mezi jídly.

Nutriční informace:

Nutriční hodnoty 1 tableta (1 dávka)
Extrakt Ginkgo Biloba 60 mg
Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

Produkt

Značka: Scitec Nutrition
Kategorie: Ginkgo biloba

1ks JML SójaMax Lecitin 100 + 4tbl zdarma

JML - SójaMax Lecitin 100 + 4tbl zdarma

Želatinové kapsle s obsahem přírodního lecitinu získaného lisováním sójových bobů za studena.

Lecitin je přírodní látka, patřící do skupiny tzv. glycerolfosfatidů, složených tuků, které jsou přirozenou součástí buněčné stěny. Oproti ostatním tukům se liší obsahem látek cholin a inositol, které jsou řazeny mezi složky rozšířeného komplexu vitamínů skupiny B. Tyto látky propůjčují lecitinu mimořádné vlastnosti, které jej řadí mezi významné sloučeniny látkové výměny lidského těla.

JML Sója Lecitin 1350 mg je výživový doplněk s obsahem lecitinu. Jedná se o přípravek s rozsáhlým okruhem využití jak ve výživě, tak i jako podpůrný prostředek v léčbě řady onemocnění. Je vyráběn přírodní cestou ze sójového oleje, který je považován za nejlepší zdroj přírodního lecitinu. Vynikající vlastnosti přípravku jsou dány jednak vlastním účinkem lecitinu, jednak působením jeho složek – cholinu a inositolu.

Lecitin zasahuje významně do metabolismu tuků v krevní plasmě. Podílí se na jejich zvýšené rozpustnosti, čímž normalizuje hladinu tuků včetně cholesterolu a snižuje tím jejich ukládání v cévách a játrech. Působí tak preventivně proti postižení cév srdce, mozku a dolních končetin aterosklerózou. V játrech omezuje ukládání tuků a zamezuje tak poškození jaterních buněk a zlepšuje jejich schopnost vylučovat toxické zplodiny metabolismu. Jako jedna z hlavních složek žluče brání rozvoji žlučových kamenů a podporuje správné trávení, zmírňuje nadýmání a změkčuje stolici.

Cholin je klíčovou součástí chemické látky acetylcholinu, sloučeniny, která má nezastupitelné místo v činnosti nervového systému a svalů. Jeho nedostatek v mozku je spojován mimo jiné s projevy tzv. Alzheimerovy choroby (presenilní demenci). Dostatečný přívod cholinu zlepšuje paměťové funkce, podporuje soustředění a koncentrace. Zklidňuje spánek, omezuje předrážděnost, náladovost a zlepšuje odolnost vůči stresu.

Inositol je řazen společně s cholinem mezi spalovače tuků (lipotropní látky). Podporuje spalování tuků a jejich uvolněním z jater a tukových tkání napomáhá redukci tělesné hmotnosti. Působí také příznivě na kvalitu vlasů a zpomaluje jejich vypadávání, omezuje výskyt ekzémových onemocnění a má uklidňující účinky na kůži.

Pravidelné užívání JML Sója Lecitinu 1350 mg denně

Klíčové hodnoty:

 • zlepšuje odbourávání tuků včetně cholesterolu a zamezuje jejich zvýšenému ukládání v cévách a játrech
 • udržuje v dobrém stavu mozkové funkce, hlavně paměť, má zklidňující účinek
 • posiluje játra a zlepšuje jejich regeneraci po zánětech jater, při cirhóze, při zvýšené konzumaci alkoholu, kávy a léčbě hormonálními přípravky
 • snižuje příznaky špatného trávení, zmírňuje nadýmání a upravuje stolici
 • udržuje zdravé vlasy, zlepšuje jejich kvalitu, vzhled a zabraňuje jejich vypadávání
 • působí preventivně proti vzniku ekzémů a předčasnému stárnutí kůže

 

 

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

JML SójaMax Lecitin želatinové cps. 104x1350mg

1350 mg Sójového Lecitinu v kapsli je koncentrováno až na 56% fosfolipidů. 

Dávkování: užívejte 1-3 tablety denně

Produkt

Značka: JML
Kategorie: Lecitin

1ks Vitalmax Imunix C plus 60 kapslí

Vitalmax Imunix C plus 60 kapslí

IMUNIX C Plus je doplněk stravy s vysokým obsahem vitamínu C a aktivních látek na podporu normální imunity a přirozené odolnosti organismu. Působí aktivně proti únavě, stresu a depresi IMUNIX C Plus napomáhá k obraně proti nachlazení i proti civilizačním chorobám.

Klíčové výhody:

 • v 1 kapsli 400 mg vitamínu C
 • obsahuje echinaceu
 • obsahuje korejský ženšen
 • obsahuje cordyceps sinensis

ImuniX C vhodný pro:

 • působí proti únavě
 • působí proti stresu
 • pomáhá proti nachlazení
 • pomáhá proti civilizačních chorobách

Upozornění: Doplněk stravy, není určeno jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí.

 

 

Složení: vitamín C, cordyceps sinensis, echinacea, curcuma longa, korejský ženšen, prášek šípku

Obsah látek

 1 tableta 2 tablety 
vit. C  400mg 800mg
Echinacea extrakt  100mg 200mg 
Curcuma longa exrakt   50mg 100mg
Korejský ženšen extrakt   50mg 100mg
Cordyceps sinensis extrakt   50mg 100mg
Prášek šípku    20mg   40mg

 

Dávkování: dospělí a děti od 15 let užívejte 2x denně 1 tabletu

 

Produkt

Kategorie: Posílení imunity

1ks JML CalMaZin 100+8tbl zdarma

JML  CalMaZin 100 + 8tbl zdarma

Minerálový přípravek obsahující kombinaci vápníku, hořčíku a zinku. Poměr jednotlivých složek je navržen v optimálním množství pro zajištění maximálního účinku každého z nich.

Vápník, hořčík a zinek patří k základním minerálním látkám, které jsou nezbytné pro život každého organismu. Jsou běžnou součástí potravin ve variabilním množství a v různé chemické formě. Vyvážená strava zajišťuje pro člověka za běžných okolností uspokojivý příjem jednotlivých minerálů. Během života se však každý dostává do situací, kdy ani ideální výživa není schopna v dostatečné míře pokrýt požadavky organismu. Hrozí pak jejich nedostatek s možným poškozením tkání nebo významným zhoršením jejich regeneračních schopností. Pro tyto situace je tedy vhodné zajistit dodávku všech tří životně důležitých minerálů ve formě tablet CalMaZin, v nichž jsou obsaženy ve vyvážením množství a v chemické podobě umožňující jejich maximální využitelnost a dostupnost při optimálním vstřebání v zažívacím ústrojí.

Vápník je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů, přispívá k normální činnosti svalů a k normální srážlivosti krve. Podporuje udržování správné funkce trávicích enzymů a nervových přenosů. Hořčík je potřebný pro energetický metabolismus, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Pomáhá udržovat normální stav kostí a zubů, řádnou funkci nervové soustavy, je nezbytný pro udržování činnost svalů. Zinek Podílí se na . Podílí se na ochraně buněk před oxidačním stresem

Vápník (Calcium) je základní stavební součástí kostí a zubů, podporuje funkci nervových přenosů, funkci trávicích enzymů, energetický metabolismus a činnost svalů, přispívá k normální srážlivosti krve. Zvýšení potřeby lze pozorovat v dětství v období růstu, v rekonvalescenci po úrazech a nemocích, při zvýšené zátěži, v těhotenství, při kojení, ve stáří.

Hořčík (Magnesium) základní biogenní prvek účastnící se řady enzymatických dějů, např. přispívá k normální syntéze bílkovin. Podporuje energetický metabolismus, snižuje míru únavy a vyčerpání, příznivě ovlivňuje nervový i svalový systém a psychickou činnost. Jeho nedostatečný příjem působí předrážděnost nebo naopak apatii, únavnost, ospalost a nezájem.

Zinek (Zincum) stopový prvek nutný pro řadu enzymatických funkcí. Je antioxidantem s ochranným vlivem na buňku při působení volných radikálů v důsledku kyslíkového stresu. Podporuje normální funkci imunitního systému, přispívá k normální plodnosti a reprodukci a k metabolismu mastných kyselin. Příznivě působí na udržování normálního stavu zraku, kostí, vlasů, nehtů a pokožky a normálního metabolismu vitaminu A. Spotřeba významně vzrůstá zejména v rekonvalescenci po těžkých popáleninách a úrazech.

Upozornění: zvýšené opatrnosti je třeba při těžších poruchách funkce ledvin, při ledvinových kamenech, možnost užívání v těhotenství a při kojení konzultujte se svým lékařem.

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

Nutriční hodnoty:

JML CalMaZin tbl.108x(Ca 333.3 Mg 133.3 Zn 8.3)

Minerálový přípravek obsahující kombinaci Vápníku 333,3 mg; Hořčíku 133,3 mg a Zinku 8,3 mg.

Dávkování: užívejte 2 tablety denně.

Produkt

Značka: JML
Kategorie: Minerály

Ostatní nakupují z kategorie Vitamíny a minerály

VitaHarmony Hořčík 300 mg 120 tablet

Skladem
177 
+

Czech Virus Vitamin C

Skladem
169 
+

Scitec Vitamin C-1000 + Bioflavonoid 100 kapslí

Skladem
299 
+
Přímý zdroj

Jsme velkoobchod a máme 55 tisíc produktů skladem.

Poradíme

Fitness je náš svět a víme o něm vše.

Péče

Jsme rodinná firma a tak se o vás i postaráme.

Kvalita

Od roku 1997 pro vás vybíráme to nejlepší na trhu.