Máte dotaz? 730 157 795 (Po-Pá 9:00-16h)
1 min. čtení
8. 10. 2019

Základní informace o kaseinu

Kaseinový, nebo taky noční protein pochází z mléka. Jedná se o pomalu stravitelný protein, který obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, které tělo potřebuje.

Tento protein je antikatabolický, tzn., že snižuje odbourávání bílkovin v těle díky jeho pomalé rychlosti trávení a trvalému přísunu aminokyselin do svalových buněk.

Podobně jako syrovátka, kasein opakovaně a prokazatelně zvyšuje růst a sílu svalů, pokud je kombinován s fyzickým tréninkem. Kasein může také pomoci s odbouráváním tuků.

Přestože je zapotřebí více studií, počáteční výzkum ukazuje, že kasein může zlepšit zdravotní aspekty, jako je snížení triglyceridů a pomoc při hubnutí.

Stejně jako většina zdrojů bílkovin, je bezpečný pro pravidelnou spotřebu a může dokonce přinést dlouhodobé zdravotní přínosy.

Kaseinový protein má mnoho využití a lze jej denně používat ke zvýšení celkového příjmu bílkovin. Nejlepší je si vzít kasein před spaním, nebo pokud budete dlouhou dobu bez jídla. Pokud se kasein užívá před spaním, pomáhá při zotavení a snižování poruchy svalů, zatímco spíte.

Přímý zdroj

Jsme velkoobchod a máme 55 tisíc produktů skladem.

Poradíme

Fitness je náš svět a víme o něm vše.

Péče

Jsme rodinná firma a tak se o vás i postaráme.

Kvalita

Od roku 1997 pro vás vybíráme to nejlepší na trhu.