Máte dotaz? 730 157 795 (Po-Pá 9:00-16h)

Reflex Nexgen® Pro 90 kapslí

Skladem
499 
+

Reflex Nexgen® Pro 90 kapslí

Nexgen PRO je již třetí vývojovou verzí navazující na dobře známý Nexgen Evolution. Tento populární produkt dodává důležité mikroelementy vrcholovým sportovcům týden, co týden! Nový Nexgen® + Sports obsahuje navýšené množství hořčíku, vitamínů K2-MK7, D3, chelátů a dalších účinných ergogenů, podporujících maximální okysličení svalů, minimalizujících riziko svalových křečí, podporujících výkon, imunitní systém a urychlujících celkovou regeneraci.

Nexgen PRO Sports je revoluční multivitamín, který je sestaven speciálně pro aktivní sportovce a jedince, se zaměřením na specifické potřeby organizmu při vysoké zátěži svalového, kloubního a kardiovaskulárního systému. Sofistikovaná formulace jednotlivých složek, čistota, účinnost, kvalita a minimum pojiv (volně ložený, nelepený prášek ve formě kapsli) je garancí maximální využitelnosti. Denní dávka je na základě nejnovějších studií o využitelnosti vitamínů, minerálů a antioxidantů (některé vitamíny tělo nedokáže skladovat), rozdělena do tří průběžných dávek, tak aby bylo tělo zásobeno rovnoměrně během dne!

Obsahuje 53% doporučené denní dávky nejdůležitějšího minerálu všech špičkových atletů - hořčíku.

Hořčík je naprosto nezbytný minerál pro produkci buněčné energie a optimální fungování svalových vláken. Již menší nedostatek může ovlivnit hladinu dostupné energie, svalovou sílu a koncentraci. Konzumace proteinových koncentrátů bohatých na vápník („whey proteiny“) také zvyšuje nároky organizmu na přísun hořčíku. Na základě vědeckých studií bylo zjištěno, že optimální poměr vápníku a hořčíku je 2:1. Nexgen® +Sports obsahuje 375mg hořčíku v denní dávce a to v jedné z nejlépe biodostupných forem - hořečnaté soli kyseliny citronové, která nabízí signifikantně vyšší biodostupnost oproti dalším formám jako je oxid, uhličitan, hydroxid, mléčnan a další.

Nejdokonalejší vitamín K2 (MK7) v naturální formě – prevence svalových křečí, vyšší VO2 max.

Nexgen PRO je jediným multivitaminem v celosvětovém měřítku, který nabízí biologicky aktivní formu vitamínu K2-MK7, vyrobeného fermentační technologií a ne levný syntetický vitamín K1. Některé multivitaminy mohou obsahovat formu K2-MK4, ale tato forma není zdaleka srovnatelná s formou K2-MK7, která nabízí nejvyšší biologickou aktivitu a biodostupnost v rámci všech forem vitamínu K, ale patří také cenově k těm nejdražším formám mezi vitamíny. Existuje vysoký počet vědeckých studií, které potvrzují, že vitamín K2 má pozitivní vliv na prevenci svalových křečí, VO2 max kapacitu, celkové zdraví cév a kostí. Nexgen® +Sports obsahuje exkluzivní značkovou formu vitamínu K2-MK7, vyráběného pod ochrannou známkou MenaquinGold. Více o vitamínu K2..

Obsahuje 1000% doporučené denní dávky vitamínu D3 – účinná podpora funkčního imunitního systému.

Vývojový tým pracovníku společnosti Reflex Nutrition rozpoznal již před mnoha lety, že vitamín D není důležitý jen pro zdraví kostní tkáně, ale, že také hraje významnou roli ve správném fungování imunitního systému, využití hořčíku, hormonálním metabolizmu a regulaci krevního tlaku. Přirozeně si tělo vitamín D „vyrábí během opalování na slunci“. Zejména během zimních měsíců, nebo při „kancelářském“ způsobu života, tělo produkuje minimum vitamínu D, v některých případech žádný. Dalším faktorem je používání ochranných prostředků/krému při opalování během letních měsíců, které může také zásadně omezovat tvorbu vitamínu D. Nexgen PRO dodává tělu 50mcg (2.000 IU) vitamínu D, farmaceutické kvality v denní dávce. Tato dávka je velmi blízko úrovni, u které je současná vědecká veřejnost přesvědčena o tom, že je optimální k dosažení zdravé hladiny vitamínu D v našem organizmu. Více o vitamínu D..

Unikátní antioxidační štít – maximální ochrana zatěžovaného organizmu před volnými radikály.

Vysoká tréninková zátěž v kombinaci s moderním životním prostředím, zvyšuje tzv. oxidativní stres organizmu, který může vznikat působením tzv. volných radikálů. Volné radikály jsou velmi reaktivní atomy, vznikající v organizmu při řadě procesů a mohou způsobit spoustu problémů. Proto je pro zdraví našeho organizmu nutné, aby tyto částice byly ihned po svém vzniku zachyceny a zničeny. Látky, které mají schopnost volné radikály blokovat, se nazývají antioxidanty. Nejzásadněji působí volné radikály na biologicky důležité makromolekuly, zejména na bílkoviny, tuky a DNA. Důsledkem může být ztráta enzymatické aktivity bílkovin, to znamená, že bílkoviny neplní svoje funkce, dále ztráta informací u DNA, z čehož vyplývá nebezpečí poškození a zániku buňky a poškození jednotlivých tkání a orgánů. Nexgen® +Sports obsahuje účinný „team“ naturálních superantioxidantů v účinných dávkách a poměrech, sestavených speciálně pro organizmus zatěžovaný aktivním tréninkem.

  • DeltaGold® tokotrienoly, 40-60x silnější než vitamín E - Vědecky prověřený, přírodní zdroj delta-tokotrienolů, což je nejvíce bioaktivní a účinná forma vitamínu E, která je 40-60x silnějším antioxidantem, než standardní forma vitamínu E
  • Lyc-O-Mato®, ( naturální lykopen ) = maximální ochrana organizmu - Vědecké studie potvrzují, že karotenoidy jako lykopen, beta-karoten, fytoen, fytofluen a další fytonutrienty z rajčat obsažené v Lyc-O-Mato, působí v uvedeném poměru synergicky, tedy posilují svůj účinek vzájemně vzhledem k celkovému zdraví našeho organizmu. Hlavním směrem působení, je pozitivní posílení zdravotního stavu prostaty, srdce a pomáhají chránit pokožku před poškozením slunečními paprsky.
  • BIOLUT™ lutein esters, ( luteinové estery ) = ochrana zraku - Lutein je žlutý karotenoid, zastoupený ve vysokém množství rostlinných a živočišných tkání. Je také primárním karotenoidem v makule ( centrální část oční sítnice ). Vědecké studie prokazují, že lutein chrání makulu před poškozením světelnými paprsky a může zpomalit tzv. degeneraci makuly ( AMD)
  • Extrakt z hroznových semínek ( Proanthokyanidiny ) = 20 x silnější než vitamín C - Proanthokyanidiny vykazují 20 x silnější antioxidační kapacitu, než vitamín C a 50 x silnější antioxidační kapacitu, než vitamín E. Proantokyanidiny získáné z hroznových semínek a borové kůry posilují také krevní cévy a upravují distribuci kyslíku do jednotlivých buněk organizmu, další vlastností je podpora prevence tvorby vrásek.
  • 95% Extrakt ze zeleného čaje (Polyfenoly a katechiny) – tento speciální vysokoprocentní extrakt z lístků zeleného čaje obsahuje 95% polefenolů, 70% katechinů a 30% EGCG.
  • Selenium SeLECT® - exkluzivní chelátová forma selenu v přímé vazbě na aminokyselinu, vyráběná pod ochrannou známkou společností Sabinsa. Jedná se o nejvíce biodostupnou formu selenu.
  • Naturální Koenzym Q10 – silný, univerzální antioxidant rozpustný v tucích, který je zastoupen ve většině buněk, zejména ve svalové a srdeční tkáni.

Aditivum minerálů ve formě chelátů – nejdražší forma minerálů, maximální využitelnost.

Vybrané minerály: zinek, měď, mangan, molybden a chrom jsou zastoupeny v exkluzivní formě chelátu. Chelát představuje vazbu minerálu na dva „nosiče“ obvykle aminokyseliny, kdy je sevřen v tzv. kleštích ( chelát = kleště ) ve smyslu: AMINOKYSELINA – MINERÁL – AMINOKYSELINA. Chelát, tedy jinými slovy znamená vazbu jednoho minerálu na dvě aminokyseliny, či méně často organické kyseliny. Tím se cheláty značně liší od standardních organických a anorganických forem. Chelát představuje tedy speciální organickou formu minerálu, ve které je minerál zabudován v listech rostlin a dalších organizmů ( viz. špenát, salát atd..). Z tohoto důvodu je tato forma pro náš organizmus z hlediska vstřebávání a využití nejvhodnější. Více o chelátech..

Obsahuje kompletní B komplex včetně methylkobalaminu.

Nexgen® +Sports obsahuje kompletní B komplex pro podporu funkčnosti nervového systému, uvolňování energie z přijaté potravy, a pro zdravou pokožku & vlasy. B vitamíny jsou rozpustné ve vodě a tělo je nedokáže skladovat do zásoby, to je jedním z primárních důvodů, proč se Nexgen PRO dávkuje 3 x denně s jídlem. Nexgen PRO navíc obsahuje bioaktivní formu vitamínu B 12 methylkobalamin.

Obsahuje pro-biotické kultury Lactospore®

S každou denní dávkou Nexgen PRO přijímáte stejné množsví probiotických kultur jako v jednom živém jogurtu.FAO/WHO definuje probiotické kultury jako "živé mikroorganismy, které garantují svému hostiteli dobrý zdravotní stav, a to v případě, že jsou přítomny v adekvátním množství v zažívacím traktu".
Probiotické kultury produkují důležité substance, jako jsou látky blízké přírodním antibiotikům a kyselina mléčná, které se společně nazývají jako baktericidní látky. Jejich hlavním účinkem je utlumení růstu a množení hnilobných bakterií. Metabolická aktivita probiotických kultur pomáhá také při štěpení živin, při tvorbě vitamínu B, výrazně zvyšuje a optimalizuje vstřebávání minerálů a ostatních látek. LactoSpore představuje speciální metodu, která umožňuje ochranu a stabilizaci probiotických kultur tím, že jsou za použití klinicky prověřených technologií "zabaleny" do tzv. spor, které je účinně chrání před nežádoucími, zejména teplotními vlivy.

Jaká je výhoda kapslí? Proč je denní dávka Nexgen PRO rozdělena do tří dávek během dne?

Dnešní trh je doslova „přeplněn“ různými formami multivitaminových pilulek, zejména levných tablet, které proklamují, že nabízejí úplně vše. Pokud multivitamin obsahuje všechny vitamíny a minerály, je vše v pořádku, NEBO NE? Naneštěstí to není tak jednoduché. Přesto, že spousta multivitaminových produktů nabízí celý komplex vitamínů a minerálů, nejsou nutně jejich použité formy absorbovány a využity lidským tělem efektivně.

Dalším problémem s multivitaminovými produkty je fakt, že podstatná část těchto produktů je díky nízké pořizovací ceně nabízena ve formě „lepených“ tablet, vyráběných pomocí speciálních linek, vyrábějících tablety pod vysokým tlakem. Tyto stroje pracují s neuvěřitelnou rychlostí a jsou schopny „vychrlit“ miliony tablet za jeden den. Hlavním problémem těchto produktů je, že mohou obsahovat až 40% tzv. pomocných látek = plniva, pojiva a aditiva (lepidla a stabilizátory), takže kromě toho, že jsou k sobě jednotlivé složky lepeny a lisovány pod vysokým tlakem, což může ovlivnit jejich využitelnost, polyká navíc zákazník ročně "doslova kilogramy" zbytečných aditiv. Výhodou u tablet je samozřejmě velmi nízká pořizovací cena. Opakem jsou kapsle, kde je použit „volný“ prášek, který je šetrně zapouzdřen do želatinové tobolky.

Tento problém pokračuje u tzv. „jednorázových denních“ tablet. Zeptejte se sami sebe, zda si myslíte, že je tělo uzpůsobeno k tomu, přijmout denní dávku vitamínů a minerálů naráz v jedné tabletě? Odpověd zní samozřejmě ne, protože mnoho vitamínů, zejména B vitamíny, jsou rozpustné ve vodě a opustí Vaše tělo močí velmi rychle. B vitamíny jsou životně nezbytné pro efektivní uvolňování energie z potravy, kterou přijímáte. V případě, že přijímáte „jednorázovou denní“ multivitamínovou tabletu např. ráno se snídaní, jak je možné využít její benefit pro další dvě hlavní denní jídla? Stejné pravidlo platí pro všechny ve vodě rozpustné antioxidanty a další klíčové faktory.

Nexgen® Pro nabízí sofistikované řešení „děleného“ multivitamínu ve formě kapslí, který byl sestaven pro průběžné dávkování během dne. I když je celý proces nákladnější, tedy pokud srovnáte například „masovou“ výrobu jedné tablety versus „dělená“ dávka ve třech kapslích, je pro společnost Reflex Nutrition vždy na prvním místě využitelnost a kvalita před profitem. Navíc je jednoznačně vědecky prokázáno, že dávka multivitamínu rozdělená do tří části během dne je pro tělo absolutně nejlépe využitelná. Forma kapslí umožňuje také minimální ovlivnění kvality multivitamínového prášku (premixu), který je šetrně zapouzdřen v želatinové kapsli a navíc uložen v blistru, tak aby došlo k minimální znehodnocení jednotlivých bioaktivních složek.

 

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

Složení: hořečnaté soli kyseliny citronové – citrát hořečnatý (hořčík 66,6 mg, 17,6%*), obal kapsle (hovězí želatina, barvivo oxid železitý), kyselina L-askorbová (vitamín C 66,6 mg, 83%*), plnidlo mikrokrystalická celulóza, extrakt ze zeleného čaje (polyfenoly 30 mg), extrakt z hroznových semínek (proanthokyanidiny 30 mg), bisglycinát zinečnatý (zinek 5 mg, 50%*), L-cholin bitartrát (cholin 6,6 mg), Lykopen 1 mg, Menachinon-7 (K2VITAL® Delta) (vitamín K2 25 μg, 33%*), kvasnice obohacené selenem (selen 18,3 μg, 33%*), extrakt semen orelaníku barvířského (Annatto) Delta Gold® (tokotrienoly 3,3mg), D-pantothenát vápenatý (kyselina pantothenová 6,6 mg, 111%*), quercetin dihydrát (quercetin 6,6 mg), nikotinamid (niacin 6,6 mg NE, 41,6%*), pyridoxin-hydrochlorid (vitamín B6 6,6 mg, 476%*), riboflavin (vitamín B2 6,6 mg, 476%*), cholekalciferol (vitamín D3 16,6 μg, 333%*), inositol 6,6 mg, thiamin-hydrochlorid (vitamín B1 6,6 mg, 606%*), boritan sodný (bór 0,6 mg), protispékavá látka (stearát hořečnatý, křemičitan vápenatý, oxid křemičitý), Bacillus coagulans (LactoSpore®) 33x106 spór, luteinové estery 3,3 mg, bisglycinát měďnatý (měď 333,3 μg, 33%*), ubidekarenon (koenzym Q10 3,3 mg), retinylacetát (vitamín A 266,6 μg RE, 33%*), bisglycinát manganatý (mangan 0,33 mg, 16,6%*), piperine (BioPerine®) 1,66 mg, Lactobacillus Acidophilus 83x106 KTJ, Bifidobacterium Bifidum 83x106 KTJ, Lactobacillus Rhamnosus 83x106 KTJ, pikolinát chromitý (chróm 33,3 μg, 83%*), kyselina listová 200 μg, 100%*, D-biotin 50 μg, 100%*), methylkobalamin (vitamín B12 33,3 μg (1333%*).*% Referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek. KTJ – Kolonie tvořící jednotky.

Nutriční hodnoty:

  3 kapsle obsahují % DDD ( doporučené denní dávky )
Vitmaín A (retinyl-acetát) 800ug 100%
Vitamín D3 (cholekalciferol) 50ug 1000%
DeltaGold®Tokotrienoly (35% tokotrienolů - z toho 4-92% delta-tokotrienolů, 8-16 gama-tokotrienolů) 10mg *
Vitamín K2-MK7 ( MenaquineGold®, menachinon-7) 75ug 100%
Vitamín B1 (thiamin hydrochlorid) 20mg 1429%
Vitamín B2 (riboflavin) 20mg 1250%
Niacin (nikotinamid) 20mg 111%
Kyselina Pantothenová (D-pantothenát vápenatý) 20mg 333%
Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid) 20mg 1000%
Kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová) 600ug 300%
Vitamín B12 (methylkobalamin) 100ug 10000%
D-Biotin 150ug 100%
Vitamin C 200mg 333%
Hořčík (hořečnatá sůl kyseliny citronové) 200mg 53%
Chelát - Měď (L-aspartát měďnatý) 1000ug 100%
Chelát - Zinek (L-methionin zinečnatý) 15mg 100%
Chelát - Mangan (L-aspartát manganatý) 1mg 50%
Chelát - Selen (L-seleno methionin SeLECT®) 150ug 273%
Chelát - Chrom (pikolinát chromitý) 100ug 250%
Bór (boritan sodný) 2mg *
Extrakt z lístků zeleného čaje (95% polyfenolů, 70% katechinů, 30% EGCG) 95mg *
Extrakt z hroznových semínek (95% Proanthokyanidiny) 95mg *
Quercetin 20mg *
Cholin (cholin bitartrát) 20mg *
Inositol 20mg *
Lykopen (Lyc-O-Mato®) 3mg *
Luteinové estery (Biolut®, 90% luteinových esterů - z toho 45% trans luteinu) 10mg *
Koenzym Q10 10mg *
Bioperin® 5mg *
Probiotické kultury LactoSpore® 50.000.000 spor *
Energetická hodnota ve 100g je nižší než 50 kJ (12 kcal)    

Dávkování: užívejte pro maximální využitelnost 1 kapsli 3 x denně a to bezprostředně po jídle = 1 kapsle po snídani, 1 kapsle po obědě, 1 kapsle po večeři. Zapijte dostatečně vodou, nedávkujte „na lačno“.

 

Produkt

Značka: Reflex
Kategorie: Multivitamíny

Větší nebo menší balení

Reflex Nexgen® 60 kapsli

Skladem
249 
+

Související produkty

Prom-in - Vitamin C 800 + Rose Hip Extract 60 tablet

Skladem
99 
+

Amix Vitamin C 1000 mg 100 kapslí

Skladem
185 
+

Scitec Vitamin E 100 kapslí

Skladem
299 
+
-22%

Bodyflex Vit C 100% natural 100 kapslí

Skladem
385 
299 
+

Ostatní nakupují z kategorie Multivitamíny

-17%

Czech Virus Essential Minerals 60 kapslí

Skladem
299 
249 
+

JML MultiMax Power-energy 90 + 10tbl

Skladem
271 
+

GreenFood Multi VitaMin Chelate pro ženy 60 kapslí

Skladem
249 
+
Přímý zdroj

Jsme velkoobchod a máme 55 tisíc produktů skladem.

Poradíme

Fitness je náš svět a víme o něm vše.

Péče

Jsme rodinná firma a tak se o vás i postaráme.

Kvalita

Od roku 1997 pro vás vybíráme to nejlepší na trhu.